logo
Jokabet Casino
Jokabet Casino

Jokabet Casino - Päivittäiset kampanjat, turnaukset ja droppaukset

Tervetuliaisbonus:

200% jopa $4,000 + 100 ilmaiskierrosta

Lunasta bonus
Verkkovoitot
CLRYPT.CLRYPT +235.38 USD
Fishin' Bear
melt.melt56 +488.61 USD
10000 BC 2 DoubleMax
wiredWi-red123 +297.39 USD
60 Second Heist
novaG +446.85 USD
Tropicana
MeletkMelet +148.63 USD
Jinn
vanta123vanta +491.64 USD
FunFair 2x
TIODE-TIODE +77.92 USD
Book HOTFIRE
OqrbOqrb +256.40 USD
Sticky Piggy
cjxunk +348.28 USD
Tiger on Gold
GlitchGlitch561 +26.74 USD
Longhorn Jackpots
abyte +232.00 USD
Golden 7
PshadePshade +166.74 USD
Coins and Fruits 243
FluxFlux185 +168.31 USD
Crazy Bounty
frost_frost252 +335.54 USD
Secrets of The Dragons
OribOrib +84.34 USD
Ninja Legend
fluxerFluxer +316.31 USD
Mummy's Treasures
Zproto +379.84 USD
10 Hot HOTFIRE
ShadeShade +233.43 USD
Maya Sun
WIRED123WIRED +302.92 USD
Hot Ball
Lgear +151.37 USD
Lion Multi Roar

Tietoja Jokabet Casino:stä

Jokabet on nettikasino, jonka laajassa pelivalikoimassa on suosittuja kolikkopelejä kuten Sweet Bonanza, Book of Dead ja Starburst, sekä live-jakajapöytiä ja jackpot-pelejä. Uudet pelaajat voivat lunastaa tervetuliaistarjouksia bonusrahana ja ilmaiskierroksina, kun taas säännölliset kampanjat ja turnaukset pitävät pelaamisen aktiivisena. Talleta ja nosta Visalla, Mastercardilla, suosituilla e-lompakoilla ja prepaid-kupongeilla; maksut ovat turvallisia ja kotiutukset tapahtuvat nopeasti. Pelaa suoraan selaimessasi tietokoneella tai mobiilissa, pääset esiteltyihin peleihin kasinon aulassa ja voit tutustua VIP-etuihin pelatessasi.

Lisätietoja Jokabet Casino:stä

Jokabet ylläpitää Iso-Britanniassa lisensoitua sivustoa, jota pyörittää Jokabet Limited, sekä kansainvälistä palvelua Curaçaon eGaming-lisenssin alaisuudessa. Alusta tukee yleisiä valuuttoja kuten EUR ja GBP, tarjoaa laajan valikoiman kolikkopelejä, live-kasinoa ja pöytäpelejä (2,000+ UK-sivustolla, jopa 6,000+ globaalilla sivustolla), on optimoitu mobiiliselaimille ja tarjoaa 24/7 live-chatin sekä sähköpostituen.

Ominaisuus Tiedot
Lisenssi Curaçaon eGaming No. 8048/JAZ; Iso-Britannian rahapeliviranomainen (UK-sivusto)
Operaattori Jokabet Limited (UK-sivusto)
Kielet englanti; espanjankielinen tuki
Valuutta EUR, GBP
Pelit 2,000+ (UK-sivustolla); jopa 6,000+ globaalilla sivustolla
Maksut Visa, Mastercard, sähköiset lompakot, pankkisiirto, prepaid-lahjakortit
Mobiili Mobiiliselaimelle optimoitu; ei vahvistettua natiivisovellusta
Tuki 24/7 live-chat ja sähköpostituki

Kasinopelit Jokabet Casino:llä

Jokabet tarjoaa laajan pelisalin, jossa on suosittuja kolikkopelejä, korkeapalkintoisia jackpot-pelejä, täysi live-kasino ja nopeita pikapelejä. Löydä esitellyt pelit, demopelit ja säännölliset kampanjat, jotka pitävät pelikerrat tuoreina ja viihdyttävinä sekä työpöydällä että mobiilissa.

Kolikkopelit ja jackpotit

Videokolikkopelit ja progressiiviset jackpotit ovat rinnakkain, ja moniin peleihin on saatavilla demopeli. Pyöritä klassisia tai uusia videokeloja tai jahtaa suuria jackpoteja esillä olevissa turnauksissa ja päivittäisissä drop-altaissa monipuolisen kolikkopelikokemuksen saamiseksi.

Esitellyt pelit

Katso valittuja kolikkopelejä, tuoreita julkaisuja ja esiin nostettuja pöytäpelejä Esitellyt pelit -osiostamme. Näihin peleihin liittyy usein rajoitetun ajan ilmaiskierroksia ja kampanjoita, mikä tekee uusien julkaisujen ja suosittujen pöytien kokeilemisesta helppoa.

Pikapelit

Lyhytkestoisiin pikapeleihin kuuluvat crash-kierrokset, raaputusarvat ja muut nopean voiton pelit nopeisiin pelikertoihin. Pelaa demoja strategioiden testaamiseksi tai siirry suoraan maksullisiin peleihin saadaksesi välittömiä tuloksia ja pienipanosisia kierroksia pidempien kasinokertojen välillä.

Live-kasino

Live-kasinollamme on blackjack-, ruletti- ja baccarat-pöytiä oikeilla jakajilla ja eri panostasoilla. Valitse nopeat livejakajapelit tai RNG-pöydät rauhallisempaan sessioon; turnauksia ja myöhäisillan pöytiä on saatavilla pyynnöstä.

Pöytäpelit

Pöytäpelit sisältävät klassisen blackjackin, ruletin ja baccaratin sekä pokerin eri versiot ja RNG-pohjaiset pöydät. Löydä pien- ja suuripanoksiset vaihtoehdot, harjoittele demotilassa ja osallistu aikarajoitettuihin turnauksiin saadaksesi sijoitustaulupalkintoja ja lisäpelietuja.

Uudet julkaisut

Uudet julkaisut esittelee uusimmat kolikkopelijulkaisut, uudet pöytäpelilisäykset ja valitut jackpot-pelit. Tarkista täältä lanseerauskampanjat ja lyhytaikaiset bonukset, jotka usein liittyvät uusiin peleihin, sekä demopelit, jos niitä on saatavilla ennen oikean rahan panostamista.

Pelintarjoajat

Lucky - logo
Booming Games - logo
Blueprint provider logo
Evoplay - logo
Nolimit City official logo
Push Gaming logo
Game Art provider logo
Playn Go logo
Belatra Games logo
HackSaw Gaming logo
Bgaming - logo
Big Time Gaming - logo
Wazdan logo
Pocket Games Soft - logo
EGT Interactive official logo
Pragmatic Play - logo
Habanero - logo
Bet Soft provider logo
Amatic logo
Spinomenal provider logo

Miksi pelata Jokabet Casino:ssä

Jokabet tarjoaa laajan valikoiman kolikkopelejä, live-jakajapöytiä ja jättipottipelejä sekä säännöllisiä tervetuliaisbonuksia ja ilmaiskierroksia. Pelaa heti mobiilissa, rahoita tilisi yleisimmillä maksutavoilla ja nauti nopeista, turvallisista kotiutuksista. Tunnettujen tarjoajien suosikkipelit asettuvat live-ruletin ja blackjackin rinnalle tarjoten helppoa, vaivatonta pelaamista.

Maksut Jokabet Casino:llä

Jokabet hyväksyy talletuksia Visa- ja Mastercard-korteilla, suosituilla e-lompakoilla, pankkisiirrolla ja prepaid-kupongeilla. Mobiilimaksuvaihtoehdot, kuten Apple Pay ja Google Pay, ovat käytettävissä siellä, missä niitä tuetaan. Nostot palautetaan valitsemallesi maksutavalle, ja niiden saatavuus riippuu tilisi kassan vaihtoehdoista. Minimit, rajat ja hyväksyttävät maksutavat voivat vaihdella maksutyypin ja kampanjan mukaan; tarkista kassa hyväksyttyjen maksutapojen täydellisestä luettelosta.

Maksuvaihtoehdot

Maksutapa Vähimmäissumma Tyypillinen kotiutusaika Rajoitukset / Huomautukset
Pankkikortit (Visa / Mastercard) 10 24-72 tuntia Palautetaan alkuperäiselle kortille; tyypillinen raja 1 000 / päivä
E-lompakot 10 24 tuntia Nopein vaihtoehto; tyypillinen raja 5 000 / päivä
Pankkisiirto 10 1-5 päivää Käytetään suurempiin maksuihin; suuremmat voitot voidaan maksaa erissä
Prepaid-kuponit 10 Ei käytettävissä kotiutuksiin Talletuksiin vain — kotiutukset käsitellään pankkisiirrolla tai e-lompakoilla

Lataustavat

Talletustapa Käsittelyaika Maksut Rajat
Pankkikortit (Visa / Mastercard) Heti 0 10 - 5,000
Sähköiset lompakot (Skrill / Neteller) Heti 0 10 - 10,000
Pankkisiirto 10 min. - 3 päivää 0 50 - 50,000
Ennaltamaksukupongit (Paysafecard) Heti 0 10 - 1,000
Kryptovaluutta Heti 0 10 - 10,000

Pankkivaihtoehdot

Stripe logo
MetaMask logo
Discover official logo
BitPay logo
UnionPay logo
Ethereum logo
Binance Pay official logo
PaysafeCard - logo
Litecoin logo
Google Pay - logo
MoneyGram - logo
Amazon Pay logo
PayPal logo
American Express logo
OpenSea - logo
Skrill - logo
Wise official logo
Klarna logo
Alipay - logo
SEPA logo

Tervetuliaisbonukset ja kampanjat Jokabet Casino:llä

Jokabet tarjoaa monivaiheisen tervetulopaketin - jopa €450 sekä 250 ilmaiskierrosta ensimmäisillä talletuksilla, säännöllisillä täydennyksillä ja viikoittaisissa ilmaiskierrosten jaoissa, lisäksi käteispalautuksia sekä porrastettu VIP-ohjelma, joka tarjoaa henkilökohtaisia palkintoja ja korkeammat nostorajat aktiivisille pelaajille.

Tarjous uusille pelaajille

Jokabetin tervetulotarjous: 100 % talletusbonus enintään £100 ensimmäiselle talletuksellesi. Minimi talletus £10. Bonussummalle sovelletaan 35x kierrätysvaatimusta. Katso täydet ehdot pelikohtaisista panososuuksista, voimassaoloajasta ja kotiutusehdoista.

Ilmaiskierrosbonus

Saat 250 ilmaiskierrosta Jokabetissa vähimmäistalletuksella €10. Ilmaiskierrosten voitoille asetetaan 35x kierrätysvaatimus, ja ne on käytettävä 7 päivän kuluessa. Tarkista kampanjan täydelliset ehdot tililtäsi.

Kuukausibonus

Jokabet tarjoaa kuukausittaisen talletusbonuksen: 50 % bonus jopa $300 vähintään $20 talletuksella. Bonukselle asetetaan 35-kertainen kierrätysvaatimus. Aktivoi bonus kassalla ja käytä kampanjakoodia JOKEVERYDAY24 lunastaaksesi.

Käteispalautukset

Saa 10 % käteispalautusta (enintään $100) joka tiistai Jokabetilla rahalla pelattavien kolikkopelien ja kasinopelien nettotappioista. Oikeutetut pelaajat saavat käteispalautuksen bonusrahoina, joihin sovelletaan kierrätysvaatimusta; tutustu täydellisiin ehtoihin saadaksesi lisätietoja.

Uskollisuuspalkinnot

Jokabet VIP: nauti säännöllisistä käteispalautuksista, kuukausittaisista ilmaiskierroksista, nopeammista voittomaksuista ja korkeammista nostorajoista sekä räätälöidyistä kampanjoista ja etuoikeutetusta tuesta. Liity VIP:ksi saadaksesi paremmat nostorajat, lisää ilmaiskierroksia ja nopeamman, henkilökohtaisemman palvelun.

Päivitä tarjous

Reload-tarjous Jokabetillä: lunasta 50 % reload-bonus, enintään $300, kelpaavista talletuksista. Vähimmäistalletus $20. Bonusrahoihin ja mahdollisiin ilmaiskierroksiin sovelletaan 35-kertaista kierrätysvaatimusta. Tarkista kampanjasivulta ajantasaiset koodit ja kelpoisuusvaatimukset.

Usein kysytyt kysymykset

Miten rekisteröidyn Jokabetille?

Rekisteröidy klikkaamalla 'Liity' tai 'Rekisteröidy' -painiketta, syötä henkilötietosi, yhteystietosi ja luo salasana. Vahvista sähköpostisi tai SMS-koodi aktivoidaksesi tilin ja valitse haluamasi valuutta. Voit tallettaa ja pelata välittömästi, mutta täysi nostojen käyttöoikeus edellyttää henkilöllisyyden varmentamista.

Mitä maksutapoja voin käyttää talletuksiin?

Jokabet hyväksyy yleisiä korttimaksuja kuten Visa ja Mastercard, valikoituja e-lompakoita, pankkisiirtoja ja prepaid-kuponkeja siellä missä ne ovat saatavilla. Talletukset käsitellään yleensä välittömästi, ja minimitalletukset alkavat tyypillisesti noin 10–15 € maksutavasta riippuen. Mahdolliset pankin tai maksupalveluntarjoajan kulut näkyvät maksupalvelussasi.

Miten nostot toimivat ja kuinka kauan ne kestävät?

Nostot palautetaan yleensä alkuperäiselle maksutavalle sen jälkeen, kun olet suorittanut KYC-tarkastuksen (henkilöllisyyden varmistus). Hyväksytyillä tileillä käsittely tapahtuu usein 24–48 tunnin kuluessa, mutta suuremmat voitot saatetaan maksaa erissä, ja tarkat rajat löytyvät tilisi pankkiosuudesta. Ulkoiset maksupalveluntarjoajat voivat aiheuttaa omia viiveitään tai kulujaan.

Ovatko pelit reiluja ja miten tilini on suojattu?

Pelien tarjoajina ovat sertifioidut toimijat kuten Pragmatic Play, NetEnt ja Evolution, ja monien pelien julkistetut RTP-arvot ovat saatavilla. Jokabet käyttää nykyaikaista salausta tietojen suojaamiseksi ja noudattaa sertifiointinsa osana riippumatonta testausta sekä satunnaislukugeneraattoreiden vaatimuksia. Käytä aina vahvoja salasanoja ja harkitse kaksivaiheisen tunnistautumisen ottamista käyttöön, jos se on tarjolla.

Voinko pelata puhelimella ja täytyykö minun ladata sovellus?

Sivusto on täysin optimoitu mobiiliselaimille ja suurin osa peleistä toimii HTML5:llä ilman latauksia. Rekisteröinti, talletukset ja live-kasinopelaaminen toimivat mobiilissa samalla tavalla kuin tietokoneella, eikä erillistä sovellusta tarvitse ladata normaaliin pelaamiseen.

jokabets.online:tä operoi alustatiedoissa mainittu Jokabet Limited. Brändi perustettiin vuonna 2021.

jokabets.online:llä on Curaçaon eGaming-lisenssi nro 8048/JAZ kansainvälisiä toimintoja varten. Lisäksi sillä on UK Gambling Commissionin myöntämä etätoiminnan lisenssi Yhdistyneen kuningaskunnan sivustoa varten.

jokabets.online suorittaa KYC- ja AML-tarkastuksia sekä tarjoaa talletusrajoja, aikakatkaisuja, itsepoissulkemista sekä muita vastuullisen pelaamisen työkaluja. Sivusto korostaa turvallisia maksutapahtumia, sertifioituja pelejä ja reilua peliä sääntelyvelvoitteidensa mukaisesti.

Tervetuliaisbonus:

200% jopa $4,000 + 100 ilmaiskierrosta

Lunasta bonus
Kirjaudu sisään Rekisteröidy